Latest news:

 

CREATON AG
Conference and banquet for the employees

Client: Creaton AG (Germany)
Date: September 28, 2012
Venue: Trzebaw – Hotel Delicjusz


EVENT
Spotkanie pracowników niemieckiej firmy Creaton AG, w związku z otwarciem nowoczesnej fabryki dachówek ceramicznych CREATON.
Goście przylecieli z Niemiec w kilku turach na poznańskie lotnisko, skąd zostali przetransportowani do hotelu w Trzebawiu, koło Poznania.
W godzinach popołudniowych odbyła się konferencja, a wieczorem impreza taneczna w stylu brazylijskim.
W części artystycznej wystąpili wykonawcy z Brazylii – grupa taneczna w oryginalnych strojach do samby, zespół perkusyjny i wokaliści. W programie była nauka samby, pokaz capoeiry oraz degustacja kawy.
Następnego dnia goście zwiedzili nową fabrykę dachówek w Kościanie, po czym zostali odwiezieni na lotnisko w Poznaniu.
W imprezie uczestniczyło 150 gości.


SOLUTION
Na potrzeby imprezy wynajęto cały hotel. W sali restauracyjnej zaaranżowano kolorową przestrzenną scenografię wykorzystując sztuczne palmy, prawdziwe owoce i płatki kwiatów oraz specjalnie wykonane makiety tropikalnych ptaków. Pokaz capoeiry odbył się w hotelowym ogrodzie przy świetle pochodni i brzmieniu brazylijskich bębnów.


OUR DUTIES
Kompleksowa organizacja i koordynacja wszystkich działań dotyczących realizacji eventu, obsługi technicznej i logistycznej.
Dostosowanie hotelu do potrzeb imprezy, ilości gości i zaproponowanych atrakcji. Przygotowanie szczegółowego scenariusza imprezy, zaangażowanie wszystkich wykonawców i obsługi technicznej konferencji i bankietu.
Zapewnienie i koordynacja transferów gości z lotniska do hotelu, z hotelu do nowopowstałego zakładu i z fabryki na lotnisko.


GALLERY

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
Search News Sitemap