CREATON
Uroczyste otwarcie fabryki dachówek ceramicznych

Klient: Etex Building Materials Polska
Data: 19 września 2012
Miejsce: Widziszewo k/Kościana


EVENT
Uroczyste otwarcie najnowocześniejszej fabryki ceramiki budowlanej w Europie, produkującej dachówki ceramiczne CREATON, odbyło się w miejscowości Widziszewo w gminie Kościan.
Całodzienna impreza obejmowała część oficjalną, ceremonię przecięcia wstęgi, ceremonię oficjalnego uruchomienia produkcji, zwiedzanie fabryki, prezentację handlową oraz część cateringową, której towarzyszyły występy zespołu jazzowego Swing Control.
W uroczystości uczestniczyło ok. 300 gości z kraju i zagranicy, w tym przedstawiciele zarządu i dyrekcji Etex Group – właściciela marki Creaton, przedstawiciele władz centralnych i lokalnych, kluczowi klienci oraz media.


REALIZACJA
Impreza odbywała się na terenie fabryki - część oficjalna oraz cateringowa w hali magazynowej, a pozostałe części w hali produkcyjnej i na rozległym terenie wokół budynków fabrycznych. Agencja zaproponowała i wykonała szereg działań technicznych i logistycznych, mających na celu adaptację pomieszczeń fabrycznych na potrzeby imprezy. Agencja zaprojektowała aranżację wnętrz, i efekty multimedialne, których celem było podkreślenie uroczystego i prestiżowego charakteru imprezy.


OBOWIĄZKI AGENCJI
Kompleksowa organizacja i koordynacja wszystkich działań dotyczących realizacji eventu, obsługi technicznej i logistycznej. Do obowiązków Agencji należało:
- przygotowanie scenariusza imprezy,
- opracowanie i realizacja koncepcji ceremonii uruchomienia produkcji,
- wynajem infrastruktury (nagłośnienie, oświetlenie, multimedia)
- zaangażowanie prowadzącego,
- zapewnienie urządzeń do tłumaczeń symultanicznych i zaangażowanie tłumaczy,
- zapewnienie obsługi cateringowej i propozycja menu,
- koordynacja wszystkich działań
- dokumentacja fotograficzna i video przebiegu imprezy.GALERIA 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English