ATC Rail
Uroczyste otwarcie terminalu

Klient: ATC Rail S.A.
Data: 24 kwietnia 2012
Miejsce: Poznań - terminal kontenerowy ATC


EVENT
Uroczyste otwarcie terminalu kontenerowego firmy ATC Rail S.A. Impreza odbyła się na terenie zakładu, a składały się na nią - część oficjalna, ceremonia otwarcia, część cateringowa (menu grillowe na świeżym powietrzu) oraz rozmowy kuluarowe. W imprezie uczestniczyło ok. 250 osób. Na potrzeby eventu ustawiono halą namiotową z infrastrukturą konieczną do przeprowadzenia prezentacji multimedialnej.


REALIZACJA
Warunki panujące na terenie terminalu wymagały przygotowanie pełnej infrastruktury eventu, która obejmowała halę namiotową, multimedia – ekran LED oraz monitory plazmowe, nagłośnienie i oświetlenie. Ponadto należało zorganizować zaplecze cateringowe konieczne do przygotowania poczęstunku na powitanie gości oraz menu grillowego na świeżym powietrzu.


OBOWIĄZKI AGENCJI
Kompleksowa organizacja i koordynacja wszystkich działań dotyczących realizacji eventu, obsługi technicznej i logistycznej. Przygotowanie, we współpracy z klientem scenariusza imprezy, wynajem infrastruktury (hala namiotowa z wyposażeniem, światło, dźwięk, multimedia) zapewnienie obsługi cateringowej, koordynacja wszystkich działań.


GALERIA 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English