UPM Raflatac
Joulupukki 2011 – Spotkanie z klientami

Klient: UPM Raflatac
Data: 2 grudnia 2011
Miejsce: Zawiercie – Hotel Villa Verde


EVENT
Doroczne spotkanie klientów i pracowników firmy UPM Raflatac, jednego z liderów w produkcji samoprzylepnych laminatów etykietowych i producenta materiałów RFID. Z uwagi na pochodzenie firmy oraz termin spotkania, impreza miała wiele nawiązań do fińskiej tradycji i obyczajów, a gościem specjalnym wieczoru był Joulupukki, czyli Święty Mikołaj. Impreza odbyła się w Hotelu Villa Verde w Zawierciu, który specjalizuje się w organizacji imprez korporacyjnych. Atrakcją wieczoru był mim Ireneusz Krosny, a zabawę taneczną przy dźwiękach światowych i polskich przebojów zapewnił doskonały cover band "Drugi Tydzień". W imprezie uczestniczyło ok. 200 gości.


REALIZACJA
Na potrzeby imprezy wynajęto cały hotel, a goście mieli do całkowitej dyspozycji centrum fitness i spa. Infrastruktura hotelu umożliwiła aranżację niezależnych pomieszczeń na potrzeby występu artystycznego (widownia w ustawieniu teatralnym) oraz części bankietowej (kolacja zasiadana, parkiet, scena).


OBOWIĄZKI AGENCJI
Kompleksowa organizacja i koordynacja wszystkich działań dotyczących realizacji eventu, obsługi technicznej i logistycznej. Agencja zajęła się wyszukaniem miejsca eventu dostosowanego do potrzeb imprezy, ilości gości i zaproponowanych atrakcji. Agencja przygotowała szczegółowy scenariusz imprezy, zaangażowała wykonawców - gwiazdę wieczoru, zespół muzyczny, grupę taneczną, DJ'a i prowadzącego oraz wynajęła infrastrukturę techniczną.


GALERIA

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English