CHATA POLSKA
Z Chatą zawsze na plus – Doroczne spotkanie partnerów i pracowników sieci

Klient: Chata Polska
Data: 10 czerwca 2011
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie - PoznańEVENT
Doroczne spotkanie partnerów i pracowników sieci Chata Polska, mające na celu przedstawienie nowej strategii firmy.

Impreza składała się z dwóch części - konferencyjnej i bankietowej. Część konferencyjna odbyła się w Hali 15 na terenie MTP. W Sali Kongresowej odbyła się część oficjalna imprezy, w ramach której goście zapoznali się z prezentacją multimedialną. Następnie udali się do mniejszych sal konferencyjnych na spotkania warsztatowe. Jako podsumowanie spotkania odbył się panel dyskusyjny, w którym uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Chaty Polskiej i kluczowych partnerów firmy. Panel poprowadził popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny, specjalista od zagadnień gospodarczych i ekonomicznych, Tadeusz Mosz.

Druga, bankietowa część spotkania, odbyła się w Hali 11 "Iglica". W hali zaaranżowano kilkanaście stoisk producenckich, na których partnerzy sieci prezentowali swoje wyroby. Część artystyczna obejmowała konkursy taneczne i koncert gwiazdy - KORY. Imprezę prowadził Sławomir Weihs, a uczestniczyło w niej ok. 450 osób.

OBOWIĄZKI AGENCJI
Kompleksowa organizacja i koordynacja wszystkich działań dotyczących realizacji eventu, obsługi logistycznej, przygotowanie infrastruktury technicznej (nagłośnienie, oświetlenie, multimedia). Wynajem pomieszczeń na terenie MTP w Poznaniu, opracowanie scenariusza działań. Ponadto Agencja wynajęła artystów i podwykonawców oraz zaprojektowała i przygotowała wydruki zaproszeń oraz elementy graficzne na potrzeby imprezy.


GALERIA


 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English