UPM Raflatac Polska
Joulupukki 2010 – Spotkanie z klientami

Klient: UPM Raflatac
Data: 3 grudnia 2010
Miejsce: Fabryka UPM Raflatac w Biskupicach Podgónych k/Wrocławia,
Kudowa Zdrój – Hotel Verde Montana


EVENT
Doroczne spotkanie firmy UPM Raflatac, jednego z wiodących, światowych dostawców samoprzylepnych laminatów etykietowych i producenta materiałów RFID, ze swoimi klientami.

Część gości odwiedziła najpierw fabrykę w Biskupicach Podgórnych, gdzie mieli sposobność zapoznać się z nowoczesną linia produkcyjną. Wieczorem w pięknie położonym hotelu Verde Montana w Kudowie Zdroju, odbył się bankiet, który zakończył się we wczesnych godzinach rannych. Gwiazdą wieczoru był iluzjonista Maciej Pol, który zaprezentował pełny program estradowy, a potem bawił gości pokazami mikro-magii. W trakcie wieczoru pojawiły się również akcenty świąteczne, w tym wizyta Joulupukki czyli fińskiego Świętego Mikołaja. Imprezę prowadził Sławomir Weihs, a oprawę muzyczna zapewnił doskonały cover band Drugi Tydzień. W imprezie uczestniczyło 120 osób.

OBOWIĄZKI AGENCJI
Kompleksowa organizacja i koordynacja wszystkich działań dotyczących realizacji eventu, obsługi logistycznej, przygotowania infrastruktury oraz cateringu. Wynajem hotelu i sali bankietowej, przygotowanie infrastruktury całej imprezy i opracowanie scenariusza działań. Ponadto Agencja wynajęła artystów i podwykonawców, a także przygotowała infrastrukturę do zwiedzania fabryki.


GALERIA
 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English