ICT Poland
ICT Poland – Spotkanie Działu Sprzedaży

Klient: ICT Poland
Data: 2 grudnia 2010
Miejsce: Poznań – Hotel Andersia, Restauracja Piano Bar

EVENT
Doroczne spotkanie Działu Sprzedaży firmy ICT Poland, jednego z największych w Europie producentów bibuły higienicznej, ręczników papierowych, papieru toaletowego i chusteczek higienicznych marki FOXY.

W pierwszej części spotkania, która miała miejsce w Hotelu Andersia, odbyła się konferencja prezentująca wyniki sprzedaży, plany na przyszłość i nowe produkty. Konferencję wypełniły prezentacje multimedialne, oraz specjalnie przygotowane filmy. Spotkanie zakończył happening, który w zabawny sposób nawiązywał do tematu konferencji i prezentowanych materiałów.

W części drugiej goście udali się na bankiet i imprezę taneczną w Restauracji Piano Bar. W trakcie wieczoru goście podziwiali występ Ireneusza Krosnego, wzięli udział we wróżbach andrzejkowych i zabawie tanecznej.

OBOWIĄZKI AGENCJI
Kompleksowa organizacja i koordynacja wszystkich działań dotyczących realizacji eventu, obsługi logistycznej, przygotowania infrastruktury oraz cateringu. Wynajem sali konferencyjnej, obróbka materiałów wizualnych (w tym prezentacji PowerPoint) przygotowanie scenariuszy i realizacja filmów. Ponadto Agencja wynajęła artystów i podwykonawców, przygotowała projekty graficzne i druki na potrzeby imprezy oraz dyplomy dla wyróżnionych pracowników.

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English