BASF
Uroczyste Otwarcie Zakładów firmy BASF

Klient: Agencja MERTEL (Słowacja)
Data: 7 października 2010
Miejsce: Śrem – Fabryka BASF


EVENT
Uroczyste otwarcie zakładu i fabryki firmy BASF w Śremie. W uroczystości wzięło udział ponad 250 gości - przedstawicieli gospodarki i polityki, klientów i partnerów.
Impreza odbyła się w dwóch odsłonach – w części pierwszej uczestniczyli przedstawiciele władz lokalnych, dziennikarze oraz przedstawiciele partnerów BASF z całej Europy. W części drugiej wzięli udział przedstawiciele BASF oraz główni klienci firmy. Imprezę prowadziła Agata Konarska.


OBOWIĄZKI AGENCJI
Agencja VIP-art była podwykonawcą pracującym na zlecenie słowackiej Agencji MERTEL, która była odpowiedzialna za organizację całego przedsięwzięcia. Do obowiązków Agencji VIP-art należało m.in. przygotowanie infrastruktury do tłumaczeń symultanicznych w trzech językach dla 250 osób (kabiny, sprzęt nadawczy i odbiorczy). VIP-art wyszukał także i zatrudnił tłumaczy obsługujących tłumaczenia symultaniczne, a także tłumaczy asystentów – wspierających rozmowy kuluarowe członków zarządu firmy BASF. Ponadto Agencja VIP-art zarekomendowała osoby do prowadzenia obu części uroczystości. Imprezę prowadziła Agata Konarska, popularna dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English