5 Urodziny BROWAR PUB
5 Urodziny BROWAR PUB

Klient: Browar Pub
Data: 1-2 października 2009
Miejsce: Poznań


EVENT
Mieszczący się w Starym Browarze popularny klub Browar Pub obchodził swoje 5 urodziny. W ciągu 5 lat działalności klub wyrobił sobie dobrą markę i cieszy się dużym powodzeniem wśród bywalców imprez, lubiących dobrą muzykę i rozrywkę na poziomie. Impreza urodzinowa była również pretekstem do zaprezentowania nowego oblicza klubu, po gruntownym "liftingu" wystroju.

REALIZACJA
Event poprzedziła zmasowana promocja w mediach i na billboardach oraz dwudniowa akcja informacyjna na ulicach miasta. Po Poznaniu jeździł "imprezowy tramwaj", którym podróżowali statyści ucharakteryzowani na postaci świata show-businessu. Na przystankach rozdawano zaskoczonym przechodniom ulotki zapraszające na imprezę. Kolejnego dnia "w miasto" wyruszyły stare samochody ze znakami klubu i ekipą rozdającą ulotki.

Imprezę w klubie poprowadził Hirek Wrona wraz z DJ Kostkiem, a gwiazdą wieczoru był Mrozu. W czasie imprezy muzykę miksowali rezydenci Browar Pubu - DJ Kostek, DJ Kristo Fair Play oraz DJ Robert, prezentując przegląd stylów muzycznych, które Browar Pub lansuje na swoich imprezach.

OBOWIĄZKI AGENCJI
Agencja VIP-art zajmowała się kompleksową organizacją i produkcją zarówno części promocyjnej, jak i eventowej. Wynajęliśmy pojazdy, które należało obrendować, oświetlić i nagłośnić. Przygotowaliśmy projekty i wyprodukowaliśmy wszystkie druki, ułożyliśmy scenariusz imprezy i koordynowaliśmy realizację wszystkich założeń.

GALERIA
 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English