CHATA POLSKA
UCZTA RYCERSKA - Gala CHATY POLSKIEJ

Klient: Chata Polska S.A.
Data: 29 maja 2009
Miejsce: Zamek Joannitów w Łagowie


EVENT
Coroczne spotkania gości i przedstawicieli Chaty Polskiej odbywają się tradycyjnie już od 12 lat. W tym roku – podobnie jak w ubiegłym – impreza odbyła się w zamku joannitów w Łagowie; wzięło w nim udział 450 pracowników, przedstawicieli i partnerów Firmy.
Podczas konferencji zaprezentowano nowoczesny magazyn centralny Firmy, najważniejszych producentów oraz nagrodzono wielu właścicieli sklepów oraz pracowników sieci.

Impreza integracyjna odbyła się na specjalnie zadaszonym terenie w parku nad jeziorem. W czasie „Uczty rycerskiej” goście brali udział w pokazach i konkursach Bractwa Rycerskiego, oglądali show barmański w wykonaniu Mistrzów Świata Barmanów Flair oraz popis Teatru Ognia. Gwiazdą Wieczoru był zespół KOMBII.

OBOWIĄZKI AGENCJI
Kompleksowa organizacja imprezy, koordynacja wszystkich działań, dotyczących realizacji eventu, obsługi logistycznej oraz przygotowania infrastruktury. Ponadto Agencja wynajęła artystów i podwykonawców, przygotowała scenografię, projekty graficzne i druki na potrzeby imprezy, a także wykonała dokumentację fotograficzną eventu.


GALERIA


 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English