OUTOKUMPU
Spotkanie kluczowych klientów OUTOKUMPU
Klient: Outokumpu Sp. z o.o.
Miejsce: Poznań - Restauracja Piano Bar, Pole Piknikowe Malta, Hotel Novotel Poznań Centrum
Data: 9-10 maja 2008

EVENT
Spotkanie dla przedstawicieli oraz kluczowych klientów polskiego oddziału firmy Outokumpu – światowego lidera w produkcji stali nierdzewnych. Dwudniowy event zawierał wiele atrakcji, artystycznych, kulinarnych i rekreacyjnych, które podzielono na trzy wyraźnie wyodrębnione części:
• uroczysty bankiet – impreza taneczna
• integracyjna impreza plenerowa
• kolacja i wieczór kabaretowy

REALIZACJA
Uroczysty bankiet dla ok. 120 osób odbył się 9 maja w Restauracji Piano Bar. Podczas wieczoru, który poprowadził i uświetnił swoim monologiem kabaretowym Piotr Bałtroczyk wystąpił zespół Żuki Rock & Roll Band. Dodatkowe atrakcje to konkurs na Króla Ruletki i Black Jacka, pokaz zwijania cygar oraz show barmański.

Plener - Na drugi dzień, goście zostali zawiezieni na pole piknikowe nad jeziorem Maltańskim w Poznaniu, gdzie obył się event o charakterze integracyjnym. W ramach imprezy goście spotkali się ze słynną modelką Agnieszką Maciąg, która zdradziła paniom sekrety urody, a także podpisywała swoją książkę, którą goście otrzymali w prezencie. Przez cały czas trwania imprezy czynny był punkt kosmetyczny, gdzie profesjonalne kosmetyczki doradzały paniom w sprawach higieny cery i zasad dobrego makijażu.
Później odbyły się gry i zabawy zręcznościowe w stylu indiańskim, a goście mogli raczyć się potrawami z grilla i piwem.

Kolacja – Wieczorem w hotelu Novotel Poznań Centrum odbyła się pożegnalna kolacja, a po niej wystąpił Jerzy Kryszak, ze specjalnie na ten wieczór przygotowanym monologiem kabaretowym.

OBOWIĄZKI AGENCJI
Kompleksowa organizacja imprezy, koordynacja wszystkich działań, obsługa logistyczna, przygotowanie infrastruktury. Agencja zaangażowała wszystkich artystów i prowadzących, wynajęła podwykonawców, opracowała scenariusz wszystkich działań i czuwała nad jego sprawną realizacją. Agencja wykonała również dokumentację fotograficzną imprezy, którą wszyscy goście otrzymali w formie pokazu slajdów na płytach DVD.


GALERIA


 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English