Vorwerk Polska
XVI Kongres Vorwerk Polska - dystrybutora nowoczesnych urządzeń kuchennych "Thermomix" - odbył się w hotelu andel's Łódź, mieszczącym się w dawnej fabryce włókienniczej. W imprezie wykorzystano multimedia, które nadawały ton części oficjalnej imprezy. Ponadto goście podziwiali występy żonglerów i pokazy animacji piaskowej, a w części artystycznej, recital Kuby Badacha. W nastrój tanecznej zabawy wprowadził zebranych kwartet "Szafa Gra".
Beiersdorf Manufacturing Poznań
Każdego roku w styczniu, BMP - producent kosmetyków, w tym znanego od 100 lat kremu NIVEA - organizuje dla całej swojej załogi spotkanie motywacyjne. Agencja VIP-art, która współpracuje z firmą Beiersdorf od 2001 roku, po raz kolejny została poproszona o przygotowanie tej imprezy. Goście bawili się w hotelu Novotel Poznań Centrum, przy muzyce w wykonaniu zespołu "Drugi Tydzień". Gwiazdą wieczoru był najpopularniejszy polski iluzjonista - Maciej Pol.
UPM Raflatac
To już drugie, doroczne spotkanie klientów i pracowników UPM Raflatac, organizowane przez Agencję VIP-art. Impreza odbyła się w Zawierciu, w hotelu Villa Verde, a uczestniczyło w niej ok. 200 osób. Goście gorąco oklaskiwali gwiazdę wieczoru - Ireneusza Krosnego, a potem bawili się do białego rana przy muzyce zespołu "Drugi Tydzień".
CZO SELEKT
Otwarcie Centrum Zagospodarowania Odpadów SELEKT, nowoczesnego zakładu utylizacji odpadów, obsługującego obszar 17 gmin. Nowatorskie przedsięwzięcie, w ramach którego wielkopolskie gminy zawiązały spółkę celową i podpisały porozumienie z niemiecką grupą Tönsmeier - jednym z europejskich liderów w dziedzinie zagospodarowania i utylizacji odpadów komunalnych i przemysłowych. Ceremonia otwarcia, odbyła się na terenie zakładu i uczestniczyło w niej ok. 150 osób.
CHATA POLSKA
Doroczne spotkanie partnerów i pracowników sieci Chata Polska odbyło się w dniu 10 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich . W części konferencyjnej, która odbywała się w pawilonie 15, przy użyciu technik audiowizualnych, zaprezentowano nową strategię firmy i plany na przyszłość. Odbył się również panel z udziałem przedstawicieli Zarządu firmy i kluczowych klientów, który poprowadził popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny, Tadeusz Mosz.
Wieczorem goście udali się do pawilonu Iglica na część bankietową. Gwiazdą wieczoru była KORA. W imprezie wzięło udział ok. 450 osób.

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna strona

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English