OUTOKUMPU
Pełen atrakcji, dwudniowy event dla przedstawicieli i kluczowych klientów polskiego oddziału fińskiej firmy Outokumpu, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości stali nierdzewnych. W ramach imprezy goście uczestniczyli w bankiecie, zabawach rekreacyjnych na świeżym powietrzu i w wieczorze kabaretowym. Agencja zajęła się kompleksowym przygotowaniem imprezy, od stworzenia scenariusza, poprzez realizację wszystkich działań, po dokumentację fotograficzną.
Foxy
3 kwietnia 2008 w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się spotkanie dla dystrybutorów marki Foxy, jednej z wiodących marek na rynku produktów z bibułki higienicznej, produkowanych w Polsce przez włoską firmę ICT. Impreza składała się z części prezentacyjnej, uroczystej kolacji, części artystycznej oraz degustacji win toskańskich. Agencja VIP-art zajmowała się kompleksowym przygotowaniem eventu.
Hawling 2008
Doroczny ogólnopolski cykl turniejów bowlingowych organizowanych dla strategicznych klientów firmy HAWLE (półfinały - kwiecien, finał - maj)Gala Nivea Polska S.A.
20 grudnia 2007 na terenie MTP odbyła się Impreza dla ok. 500 pracowników Firmy NIVEA Polska S.A. Agencja VIP-art zajęła się kompleksową organizacją oraz koordynacją całego eventu. Podczas uroczystego spotkania, na trzech scenach wystąpili: Orkiestra Adama Sztaby, Natalia Kukulska z zespołem oraz Żuki Rock & Roll Band. Hala targowa została specjalnie zaaranżowana. Wyjątkową aranżację wnętrza udało się uzyskać dzięki multimediom (ściana diodowa, ściany plazmowe, oświetlenie), wydrukom wielkoformatowym oraz nowoczesnej zabudowie sceny.
Świat Piwa, Świat Przyjaciół
Doroczna impreza organizowana dla pracowników i współpracowników Kompanii Piwowarskiej. Nawiązując do korzystnych wyników eksportu produktów firmy, impreza wykorzystywała akcenty charakterystyczne dla kultury brytyjskiej, niemieckiej, amerykańskiej i francuskiej. Agencja VIP-art zajmowała się kompleksową realizacją eventu, w którym uczestniczyło ok. 300 osób.

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna strona

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English