ROCKWOOL Polska
Spotkanie kluczowych klientów Rockwool Polska i prezentacja nowo otwartej linii produkcyjnej MAL7. Po części oficjalnej i zwiedzaniu zakładu goście udali się do pałacu w Łochowie na bankiet. W części artystycznej wystąpiły zespoły Leszcze i Young Band. W imprezie wzięło udział ok. 150 osób. Agencja zajęła się kompleksową organizacją i realizacją wszystkich działań.
TOYOTA Motor Manufacturing Poland
Otwarcie nowej fabryki produkującej nowoczesne, sześciobiegowe skrzynie biegów do najnowszych, pro-ekologicznych modeli TOYOTY. W ceremonii uczestniczyli przedstawiciele Rządu RP z Wicepremierem na czele, Chargé d'affaires Ambasady Japonii w Polsce oraz Zarząd Firmy. Agencja zajmowała się kompleksową organizacją całego eventu, przygotowaniem infrastruktury, prezentacji multimedialnych i logistyką imprezy.
ROCKWOOL Polska
Uroczyste uruchomienie nowej linii produkcyjnej MAL7 w zakładach Rockwool Polska w Małkini. Wśród zaproszonych gości znaleźli się - Ambasador Danii w Polsce, władze lokalne i przedstawiciele Zarządu firmy Rockwool. W ramach imprezy odbyła się prezentacja filmu, ceremonia uruchomienia nowej linii, zwiedzanie zakładu, lunch i konferencja prasowa.
Chata Polska
W maju 2008 na zamku w Łagowie odbyło się doroczne spotkanie pracowników, kontrahentów i partnerów Chaty Polskiej. W imprezie uczestniczyło ok. 400 gości, a gwiazdami wieczoru byli – Kabaret Moralnego Niepokoju i Skaldowie. Agencja VIP-art zajmowała się kompleksowym przygotowaniem eventu oraz koordynacją realizacji imprezy.
RUUKKI Polska
Spotkanie klientów, konferencja prasowa i bankiet organizowany przez fińską firmę RUUKKI, światowego lidera w produkcji konstrukcji stalowych. Agencja VIP-art zadbała o techniczną infrastrukturę przedsięwzięcia, a także zajęła się kompleksową organizacją bankietu w restauracji Piano Bar.

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna strona

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English