5 Urodziny BROWAR PUB
Akcja informacyjna i impreza z okazji 5 urodzin Browar Pubu. Impreza urodzinowa była pretekstem do zaprezentowania nowego wystroju klubu, który przeszedł gruntowny "lifting". Była to również okazja to pozyskania nowych gości i uhonorowania stałych bywalców, dla których przygotowano specjalny poczęstunek.
CHATA POLSKA
Doroczne spotkanie gości i przedstawicieli firmy Chata Polska. Impreza odbyła się na terenie malowniczego Zamku Joannitów w Łagowie, nad jeziorem Ciecz. W imprezie uczestniczyło 450 gości, którzy podziwiali m.in. popisy bractwa rycerskiego i koncert zespołu KOMBII
UPM Raflatac Polska
Impreza rodzinna dla pracowników fabryki UPM Raflatac Polska w Biskupicach Podgórnych k/Wrocławia, zorganizowana z okazji otwarcia zakładu. W imprezie uczestniczyli pracownicy firmy i ich rodziny. W ramach spotkania odbyło się zwiedzanie fabryki, prezentacja dotychczasowych osiągnięć firmy i planów na przyszłość. W drugiej części imprezy goście zostali zaproszeni na lunch. Na specjalnie zorganizowanym placu zabaw dla dzieci ustawiono dmuchane zabawki. Na zakończenie, każdy gość dostał słodki upominek. Agencja VIP-art zajęła się kompleksową organizacją i realizacją eventu.
UPM Raflatac Polska
Otwarcie fabryki UPM Raflatac Polska w Biskupicach Podgórnych koło Wrocławia. Fińska firma UPM Raflatac jest wiodącym, światowym dostawcą samoprzylepnych laminatów etykietowych i producentem materiałów RFID (radio frequency identification). Fabryka w Biskupicach jest pierwszym tego typu zakładem w Polsce. W imprezie udział wzięli przedstawiciele władz lokalnych, Zarządu firmy i Ambasador Finlandii w Polsce. Agencja VIP-art zajmowała się kompleksową organizacją całego eventu, przygotowaniem infrastruktury, scenografii i koordynacją wszystkich działań.
NIVEA Polska S.A.
Konferencja prasowa firmy NIVEA Polska S.A. zorganizowana w związku z wprowadzeniem na rynek nowej linii kosmetyków dla pań. Konferencja odbyła się w atrium Muzeum Narodowego w Poznaniu. W części artystycznej wystąpił zespół Jazzy J Quartet, a goście zwiedzili wystawę fotografii, malarstwa oraz wystawę biżuterii. Zwieńczeniem wieczoru była uroczysta kolacja w restauracji Habana. Agencja Vip-art zajęła się kompleksową organizacją całego przedsięwzięcia.

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna strona

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English