STOLTER
Uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej firmy Stolter, wiodącego producenta mebli medycznych - łóżek szpitalnych i wyposażenia gabinetów zabiegowych. W imprezie uczestniczyli przedstawiciele Zarządu firmy, głównego udziałowca - firmy Stiegelmeyer GmbH, a także władz lokalnych i prasy branżowej. Impreza odbyła się w dniu 7 kwietnia, w siedzibie firmy w miejscowości Grubno, koło Chełmna.
Beiersdorf Manufacturing Poznań
Doroczna impreza motywacyjna dla pracowników firmy Beiersdorf Manufacturing Poznań, producenta znanych kosmetyków, w tym sławnego kremu NIVEA. Impreza odbyła się w dniu 18 lutego w Hotelu Novotel Poznań centrum. Gwiazdą wieczoru był zespół Żuki Rock & Roll Band.
NIVEA POLSKA
Konferencja dla dystrybutorów i pracowników NIVEA Polska odbyła się w dniach 20 i 21 grudnia w Hotelu Andersia. Agencja VIP-art zajmowała się dekoracją foyer hotelu i sal konferencyjnych. Zapewniała również multimedia i urządzenia do tłumaczenia symultanicznego.
UPM Raflatac Polska
Doroczne spotkanie firmy UPM Raflatac, jednego z wiodących, światowych dostawców samoprzylepnych laminatów etykietowych i producenta materiałów RFID, ze swoimi klientami. Impreza bankietowa odbyła się w Kudowie Zdroju w Hotelu Verde Montana. Wcześniej goście zwiedzili fabrykę w Biskupicach Podgórnych. Gwiazdą wieczoru był iluzjonista Maciej Pol. W imprezie uczestniczyło 120 osób.
ICT Poland
Doroczne spotkanie Działu Sprzedaży firmy ICT Poland, jednego z największych w Europie producentów bibuły higienicznej, ręczników papierowych, papieru toaletowego i chusteczek higienicznych marki FOXY. W pierwszej części spotkania, odbyła się konferencja prezentująca wyniki sprzedaży, plany na przyszłość i nowe produkty, w części drugiej goście zostali zaproszeni na bankiet. W imprezie uczestniczyło ponad 60 osób, w tym goście z Zarządu firmy z Włoch. Gwiazdą wieczoru był mim Ireneusz Krosny.

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna strona

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English