LORENZ
Impreza korporacyjna o charakterze szkoleniowo-integracyjnym, dla pracowników firmy Lorenz, producenta popularnych snacków i chipsów. Impreza odbyła się w Country Parku koło Poznania, a uczestniczyło w niej ok. 100 osób.

UPM Raflatac
Trzecie, doroczne spotkanie klientów i pracowników UPM Raflatac, organizowane przez Agencję VIP-art. Impreza odbyła się w śnieżnej scenerii Karpacza, w Hotelu Gołębiewski u podnóża Śnieżki, a uczestniczyło w niej ok. 200 osób. Goście obejrzeli spektakl "Próby" w reżyserii Mikołaja Grabowskiego i z jego udziałem, a potem bawili się do białego rana przy muzyce zespołu "Drugi Tydzień".
CREATON AG
Konferencja i bankiet pracowników niemieckiego oddziału firmy Creaton. Impreza w stylu brazylijskim odbyła się w Hotelu Delicjusz pod Poznaniem. Następnego dnia goście wizytowali fabrykę dachówek w Widziszewie koło Kościana, skąd zostali odtransportowani na lotnisko w Poznaniu. W imprezie uczestniczyło ok. 150 osób.
CREATON
Uroczyste otwarcie najnowocześniejszej fabryki ceramiki budowlanej w Europie, produkującej dachówki ceramiczne CREATON.
Całodzienna impreza obejmowała część oficjalną, zwiedzanie fabryki, prezentacje handlową oraz część cateringową.
W uroczystości uczestniczyło ok. 300 gości z kraju i zagranicy. Agencja VIP-art zajmowała się kompleksową organizacją eventu.
ATC Rail
Uroczyste otwarcie terminalu kontenerowego firmy ATC Rail S.A. ATC Rail to operator intermodalny specjalizujący się w transporcie intermodalnym. Ceremonia odbyła się na terenie terminalu kontenerowego firmy w Poznaniu, a uczestniczyło w niej ponad 250 gości.

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna strona

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 
News Mapa English